Aktualności

Podział punktów

• autor: Andrzej Kaługa, 2018-08-21 13:40

Zamek - Victoria Tuszyn 2:2 (0:0).

W meczu 2 kolejki LO nasz zespół podzielił się punktami Victorią Tuszyn remisując 2:2 (0:0). Ciekawostką jest fakt, że goście w tym meczu zdobyli 4 bramki...

W pierwszej połowie nasz zespół uzyskał minimalną przewagę a jej efektem były trzy dobre okazje, których nie wykorzystali D. Chamerski, Góral oraz K. Burczak. W końcowych minutach po podaniu K. Burczaka piłkę do siatki skierował Satanowski, lecz znajdował się na pozycji spalonej. Goście również mieli swoją okazję, strzelając z bliskiej odległości, lecz w porę zainterweniował nasz obrońca. Do przerwy pomimo kilku okazji bramkarze obydwu drużyn zachowali czyste konto.

W 58 minucie drugiej połowy Victoria prowadziła 2:0 po bramkach w 49 minucie oraz 57 z rzutu karnego. Nasz zespół dość szybko zdobył bramkę kontaktową a raczej zdobyli ją goście po trafieniu samobójczym. Później swoje szanse na strzelenie bramki mieli Góral, Sopuch oraz D. Chamerski, ale nie osiągnęli zamierzonego rezultatu. W końcówce meczu goście po raz drugi trafiają do własnej siatki ustalając wynik zawodów na 2:2. Za tydzień daleki wyjazd do Boguszowa-Gorce. Zapowiedź niebawem.