Aktualności

Czarna seria trwa | Rezerwy na plus

• autor: Andrzej Kaługa, 2015-11-11 16:30

Zamek - Zdrój Jedlina Zdrój 1:2 (0:0). Zamek II - Kłos Laski 5:1 (2:1).

46 dni. Tyle dokładnie czekamy na zwycięstwo w lidze. Dziś po raz szósty z rzędu zeszliśmy z boiska pokonani, mimo że w 88 minucie prowadziliśmy 1:0.

W dniu dzisiejszym trener Tomaszewicz miał do dyspozycji prawie wszystkich zawodników. Mecz od pierwszych minut był dość wyrównany. Z biegiem czasu lepsze wrażenie sprawiał nasz zespół stwarzając kilka dobrych okazji. Najlepszą z nich miał najmłodszy na boisku Wiktor Chamerski. W doskonałej sytuacji będąc sam na sam z bramkarzem gości oddał strzał w kierunku bramki, lecz golkiper przyjezdnych nie dał się zaskoczyć. Dobre okazje Sienkiewicza i Kobrzaka również nie znalazły drogi do bramki i do przerwy goli nie oglądaliśmy.

Po zmianie stron gra wyglądała podobnie. W 55 minucie w końcu udało się zdobyć bramkę. W zamieszaniu w polu karnym strzał oddał Silva. Piłka trafiła w słupek, ale przy dobitce Bieruta ugrzęzłą w siatce i nasz zespół mógł cieszyć się z prowadzenia. Później ładnym strzałem zza pola karnego po indywidualnej akcji popisał się Kobrzak, lecz trafił prosto w bramkarza. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić gracze z Jedliny stwarzając coraz groźniejsze sytuacje bramkowe. Uzyskali lekką przewagę. Mecz zbliżał się do końca i goście dopięli swego wyrównując stan meczu w 88 minucie. Już w doliczonym czasie gry po zamieszaniu w naszym polu karnym piłka ponownie znalazła drogę do bramki A. Sadowskiego a po wznowieniu gry sędzia zakończył mecz. Ponownie na wyniku zaważyła skuteczność pod bramką przeciwnika.Szkoda, bo drużyna Zamku rozegrała dobre zawody, a zawodnicy zostawili dużo zdrowia i serca na boisku.Z pewnością nie zasłużyliśmy na porażkę. Pomimo dobrej a nawet bardzo dobrej gry schodzimy z boiska pokonani. W niedzielę kolejny mecz, tym razem wyjazdowy. Zapowiedź niebawem.